Kolektiva Vape Project TEAM
Η εταιρεία Kolektiva Vape Project δημιουργήθηκε από ανθρώπους που τους ένωσε η αγάπη για το άτμισμα και ένα κοινό όραμα: η παρασκευή υγρών υψηλής ποιότητας ως προς την πρώτη ύλη, τη διαδικασία παραγωγής και του τελικού προϊόντος. Η Kolektiva Vape Project -όπως προδίδει και το όνομα μας- δεν βασίζεται σε ιεραρχίες αλλά στη συλλογικότητα: όλοι μαζί βοηθάμε με τις γνώσεις μας, με στόχο, όχι μόνο τη δημιουργία γευστικών υγρών, αλλά και την προώθηση του ατμίσματος ως μέσο διακοπής του καπνίσματος.
![The Weirdo The Weirdo](https://kolektiva.gr/wp-content/uploads/2019/10/alien-5-512x512.png)
Ο περίεργος. Μη του μιλάτε του παιδιού… είναι αφοσιωμένος στο mixing και στο επόμενο project. Δύσκολα ικανοποιείται αλλά έχει και μέρες που φέρεται σαν φυσιολογικός άνθρωπος!
ΤΗΕ WEIRDO
![The Big The Big](https://kolektiva.gr/wp-content/uploads/2019/10/darth-vader-512x512.png)
Ο σοφός. Κρατάει της ισσοροπίες και δίνει άμεσες λύσεις. Χωρίς αυτόν η ομάδα μας θα έβγαζε ένα υγρό ανά χρόνο!
THE BIG
![The S The S](https://kolektiva.gr/wp-content/uploads/2019/10/atronaut-512x512.png)
Ο κοινωνικός. Κατεβάζει ασταμάτητα ιδέες, δοκιμάζει, προβληματίζεται και εννοείται πως και αυτός ικανοποιείται δύσκολα. Και αφού του αρέσει και πολύ να μιλάει… τον βάλαμε μπροστάρη!